Masrafsız Bankacılık Finansbank Enpara

Finansbank Enpara ile takip ettiğim forumdaki reklam ile tanıştım. Forumda satış yapan kişiler genelde Finansbank Enparayla ödemeleri alıyorlardı. Araştırmak da aklıma gelmedi ve bir gün o forumda çıkan reklam ile enparayı araştırmaya başladım. Bildiğiniz gibi bankalar yıllık ücret, kart ücreti adı altında fark ettirmeden hesabımızdan para kesebiliyorlar ve bu durum birçok kişinin canını sıkmakta. Ama enpara ile bunların hiçbiri başıma gelmedi ayrıca genelde internetten alışveriş yapanlar için ve sadece birikim yapacaklar için enpara biçilmiş kaftan.

Aslına bakarsanız yinede finansbank enpara’ya başvururken aklımda birçok soru vardı. Finansbank’ın sitesindeki tanıtım videosunu izleyerek bu sorularıma da cevap buldum. Başvurudan 1 gün sonra evime güzel giyimli ve eli yüzü düzgün bir bayan geldi ve her türlü bilgiyi açık açık anlattı. O günden beri kartımı sorunsuz kullanıyorum ve çok da memnunum. İşin başka bir güzel yanı da diğer bankalar gibi zırt bırt arayarak sizi rahatsız etmiyorlar.

Peki ne farkı var diğer bankalardan ?
Finansbank enpara sanal bankacılık. Yani şubesi yok ve bu yüzden hesap kesim ücreti gibi ıvır zıvır ücretler kesilmiyor.

Diğer Güzel Yanları
Dediğim gibi hiçbir şekilde paranız kesilmiyor. Ayrıca dolar ve altın hesabı da açabiliyorsunuz. Bunun yanında kredi çekme olayı da geldi. Düşük faize kredi çekebiliyorsunuz. Bu özelliği hiç kullanmadım pek bilgim yok malesef.
Bir başka güzel yanı da her ay mail’inize otomatik dökümleriniz geliyor. Mail ve dökümanın düzeni ve tasarımını da çok beğendim gerçekten 🙂 Artı olarak bakiyeniz 100 TL altına düştüğünde de mail gönderiliyor hesabınıza.

iOS ve Android Uygulaması
Enpara’nın iOS ve Android uygulaması da mevcut. Ben sadece iOS uygulamasını kullandım ve gayet başarılı. Uygulama çökme sorunu hiç meydana gelmedi. Bilgisayardaki gibi tüm işlemleri uygulamasında da yapabiliyorsunuz.
iOS için indirme linki : Enpara.com Cep Şubesi AppStore
Android için indirme linki : Enpara.com Cep Şubesi AppStore

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.